چگونگی ثبت شماره برای دریافت پیامک قبوض تلفن ثابت

درصورتی ‌که پیامک‌های اطلاع‌رسانی مخابرات را دریافت نمی‌کنید ، می‌توانید شماره همراه خود را ثبت کنید تا از قبوض تلفن ثابت خود مطلع شده و پرداخت‌های لازم را در زمان مناسب انجام دهید .

به گزارش ایسنا، ارسال اطلاعات از طریق فرستادن پیامک از روش‌های معمولی است که در بسیاری از سازمان‌ها ، بانک‌ها و شرکت‌ها صورت می‌گیرد . یکی از روش‌های اطلاع‌رسانی درباره قبوض و دیگر اطلاعات تلفن ثابت ، هم استفاده از پیامک‌های اطلاع‌رسانی است .

پیامک‌های تلفن ثابت به‌طور معمول به شماره‌ای که مشترک هنگام ثبت‌نام تلفن ثابت اعلام کرده ارسال می‌شود . برخی از کاربران از این موضوع نارضایتی دارند که پیامک‌های اطلاع‌رسانی را دریافت نمی‌کنند . با توجه به اینکه قبوض تلفن ثابت مدت‌هاست به‌صورت کاغذی ارسال نمی‌شود ، درصورتی که فرد از طریق پیامک از قبض تلفن خود آگاه نشود ، از آنجایی که از هزینه کارکرد تلفن ثابت باخبر نیست ، پرداختی انجام نمی‌دهد و این موضوع منجر به یک‌طرفه و قطع شدن تلفن خواهد شد .

  این در حالی است که بسیاری از افراد ممکن است هنگام ثبت‌نام شماره تلفن ثابت ، شماره همراهی را ارائه کرده باشند که این شماره را عوض کرده‌اند . از این رو برای تغییر شماره همراهی که ثبت شده، می‌توان از کد USSD استفاده کرده و با گرفتن شماره #۲۰۲۰* و انتخاب گزینه ثبت شماره همراه ، آن را تغییر داد .

 

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − پنج =