وزارت ارتباطات اعلام کرد ؛ فراخوان نهمین جشنواره ملی فاوا با شعار«LL:”ایران هوشمند ، آینده روشن))

 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، فراخوان نهمین جشنواره فاوا را در ۶ محور اصلی با شعار ایران هوشمند ، آینده روشن منتشر کرد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ثبت نام متقاضیان شرکت در نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۲۳ دی ماه آغاز می شود .

بر اساس گزارش اداره کل همکاری ها و توسعه صنعت وزارت ارتباطات به عنوان مجری جشنواره فاوا ، این دوره از جشنواره با شعار « ایران هوشمند ، آینده روشن » در ۶ محور اصلی و ۱۶ زیر محور برگزار می شود .

اکوسیستم نوآفرینی کشور در حوزه ICT و دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی با مسوولیت سازمان فناوری اطلاعات ایران ، اثربخشی در توسعه صنعت با مسوولیت سندیکای صنعت مخابرات ایران ، پژوهش‌های منتهی به فناوری با مسوولیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکت‌های برتر IT در توسعه اقتصادی با مسوولیت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه با مسوولیت سازمان فضایی ایران ، از محورهای شش گانه نهمین جشنواره فاوا هستند .

بر همین اساس، متقاضیان می توانند تا ۱۵ فروردین سال ۹۹ با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://festfava.ict.gov.ir نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام کنند .

برگزیدگان جشنواره نهم در مراسمی همزمان با نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۹ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات معرفی و تقدیر می شوند .

بر اساس همین گزارش ، جشنواره فاوا با هدف تقدیر از تمامی تلاشگران و فعالان عرصه فاوا از اردیبهشت سال۱۳۹۰ همزمان با روز جهانی ارتباطات آغاز و تا کنون هشت دوره این جشنواره با بهره‌گیری از تجارب گذشته برگزار شده است و در مجموع ۸ دوره گذشته ، چهار هزار و ۵۰۰ متقاضی حقیقی و حقوقی در این جشنواره حضور یافته و مورد ارزیابی قرار گرفته اند که از این تعداد ۳۳۰ متقاضی حائز رتبه شده اند .

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفده =