دیدار اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با دکتر علی لاریجانی

 اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، امروز، شنبه، ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸ با دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند .

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، امروز، شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸، دکتر صفری ، رییس و اعضای هیات مدیره و مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت به منظور ارائه گزارش عملکرد سال جاری با دکتر علی لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند .

دکتر لاریجانی ، در این دیدار به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور اشاره کرد و افزود : در شرایط فعلی، کشور در تنگنای اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه می باشد ، لذا دستگاه های خدمات رسان به مردم باید با بکارگیری روشهای مطلوب و مناسب ، بهترین خدمات را با تعرفه های عادلانه به مردم ارائه دهند .

وی در ادامه سخنان خود، شرکت مخابرات ایران را، بخش حاکمیتی دانست و خاطرنشان کرد : شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی شود و مدیران آن ، مدیران حاکمیتی هستند .

در ادامه این دیدار، دکتر صفری ، رییس هیات مدیره و مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، گزارشی از روند ارایه خدمات و توضیحاتی درخصوص عملکرد ، هزینه‌ها ، سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های پیش‌روی و همچنین وضعیت نیروی انسانی شرکت ارائه کردند .

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =