مهندس صدری خبر داد: افزایش ۶۰ درصدی قیمت سهام مخابرات در بورس در یک سال گذشته

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریج جزئیات افزایش قابل توجه ارزش سهام اخابر در بازار بورس اظهار داشت : به دنبال فعالیت های گسترده شرکت در جهت توسعه و تحقق رضایتمندی مشتریان، قیمت سهام شرکت مخابرات ایران در بورس با نماد اخابر از دو هزار و ۴۱۴ ریال درشش ماه اول سال ۹۷ به سه هزار و ۸۸۰ ریال در شش ماه اول سال ۹۸ افزایش یافته است .

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سیدمجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد : این افزایش قیمت در نماد اخابر، علی رغم افزایش تورم در یک سال گذشته ، علاوه بر ثبات و پایداری وضعیت مالی و درآمدی مخابرات ، از روند رو به رشد و اعتلای شرکت در بازار سرمایه خبر می دهد .

وی افزود : با فعالیت های انجام شده در سال جاری و اجرای سیاست های مالی منظم و هدفمند  ، عملکرد مثبت و تاثیرگذاری در بورس در ۶ ماهه اول سال داشتیم ، به طوری که بر طبق گزارش های منتشرشده کدال ، شرکت مخابرات ایران با عملکردی عالی در ۶ ماهه منتهی به شهریور ٩٨ برای هر سهم ۶ ریال سود محقق کرد ، در حالی که سود شناسایی شده اخابر در مدت مشابه سال قبل ٧ ریال زیان برای هر سهم بوده است .

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بیان کرد : در بخش درآمدهای عملیاتی، رشد ١٩ درصدی و در سایر درآمدهای عملیاتی ، رشد ۱۱ درصدی و کاهش ۵٠ درصدی هزینه‌های مالی در این بازه زمانی از دستاوردهای مهم شرکت در حوزه مالی بوده است .

وی همچنین اضافه کرد : جمع دارایی های شرکت در این بازه زمانی با رشد ۸ درصدی مواجه شده و سود تلفیقی شرکت مخابرات ایران به رقمی بالغ بر ۴٠٢ ریال رسید .

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =