مهندس صدری: یک ماه از معوقات سال ۹۷ بازنشستگان پرداخت شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تأکید بر توجه ویژه به سرمایه انسانی شرکت و به‌ویژه بازنشستگان اظهار داشت :  یک ماه از معوقات سال ۹۷ مربوط به بازنشستگان پرداخت شد .
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد : رویکرد شرکت مخابرات ایران پرداخت تمامی معوقات و مطالبات کارکنان و بازنشستگان با توجه به ظرفیت‌ها و منابع مالی شرکت در حداقل زمان ممکن است .
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر تلاش همه جانبه مدیران و هیئت مدیره شرکت بر سود آوری و درآمد زایی بیشتر شرکت مخابرات ایران برای پوشش و پرداخت مطالبات کارکنان و بازنشستگان شرکت اظهار داشت : حفظ شان و کرامت این عزیزان همواره دارای اولویت ویژه بوده و بازنشستگان، همیشه جزو خانواده بزرگ مخابرات ایران محسوب می شوند .
مهندس سید مجید صدری گفت : بازنشستگان ،  سرمایه ماندگار شرکت هستند و همواره تلاش شده که این عزیزان بتوانند مطالبات خود را در کمترین زمان دریافت نمایند .
وی افزود : در همین راستا یک ماه از  مطالبات معوق سال ۹۷ بازنشستگان به‌حساب آن‌ها واریز شد.
آخرین اخبار و پست های مخابراتی را در صفحه اینستاگرام شرکت مخابرات ایران به نشانی https://www.instagram.com/tci.ir/دنبال کنید .
«دسترسی پرسرعت و ارزان با اینترنت شرکت مخابرات ایران»

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =