پيام تبریک مديرعامل شركت مخابرات ایران به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

 مهندس سیدمجید صدری به مناسبت فرا رسيدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی ، درپیامی  فرا رسیدن این روز را به کارکنان شرکت مخابرات ایران و تمام بازیگران عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، متن پیام  تبریک مهندس سیدمجید صدری به مناسبت به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به شرح زیر است:

پنجاهمين سالگرد  گرامیداشت روز جهاني ارتباطات مصادف با بروز و ظهور فناوري‌هاي ارتباطي و مخابراتي گسترده‌اي شده است كه رشد و توسعه روز‌افزون و سرعت در تحولات اين عرصه را مبدل به امري بديهي ساخته است.

تحولات شگفت‌انگيزي كه به مدد فناوري‌هاي ارتباطي، جهان را كوچك‌تر و انسان‌ها را به هم نزديك‌تر ساخته به نحوي كه امكان برقراري ارتباط همگان را در هر جا و در هر زمان و با ساير انسان‌هاي ديگر فراهم كرده است.

شاید تا همین چند سال قبل ، بزرگداشت روز جهانی ارتباطات بدان حد که امروز پر اهمیت شمرده می‌شود مهم نبود و آن قدر که امروز نقش استراتژیک دارد، حساس به نظر نمی‌رسید . زیرا ارتباطات و شبکه‌های ارتباطی ، در آن سال‌ها هنوز به اندازه امروز در جامعه و زندگی ما رسوخ نکرده بود .

امروزه ابزار ارتباطی ، به وسیله‌ای برای آموزش و تحقق توسعه کشور‌ها تبدیل شده‌اند . ارتباطات به ویژه از جنس الکترونیکی، بخش لاینفک زندگی بشر امروز در حوزه‌های مختلف است و اطلاعات و ارتباطات در جامعه فرا صنعتی کنونی، معیار اصلی توسعه و پیشرفت اقتصادی و صنعتی محسوب می‌شود. ارتقاء بهره‌وری لازمه بقا و رشد جوامع آینده است و مهمترین راه این ارتقاء استفاده از ICT است . با توسعه ICT در تمامی ارکان صنعت، می‌توان بهره‌وری را بالا برد و اشتغال را افزایش داد .

در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود ، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان ، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی به شمار می رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است .

گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی  است ، عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می‏کنند .

بی تردید این روز گرامی یادآور نقش پررنگ و روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده سازمانها تبدیل شده و جهان را به دهکده جهانی مبدل کرده است . روابط عمومی پل ارتباطی مستحکمی است بین افراد جامعه ، سازمانها و نهادها که همواره به عنوان یکی از عناصر اصلی و کاربردی درارتقاء و پیشرفت سازمانی جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است .

شركت مخابرات ایران به عنوان مجموعه‌اي عظيم و مؤثر در چرخه نظام ارتباطي كشور با برخورداري از سابقه‌اي درخشان و نيروهاي متعهد و متخصص، همواره یک شركت پيشتاز در عرصه آي سی ‌تي كشور و ايفاگر نقش‌هاي ارزنده‌اي بوده و هست . شركتي كه به نوبه خود و همگام با تغييرات شگرف حوزه ارتباطات و مخابرات و با درك عميق از ضرورت‌ همگام‌سازي خدمات و سرويس‌هاي خود با نيازهاي رو به تزايد مشتريان محترم ،‌ مجدانه بسوي همگرايي سرويس‌ها و خدمات خود با فناوري‌هاي روزافزون عرصه ارتباطات در حركت است.

امروز، مهارت آموزی در عرصه ICT بعنوان یکی از شاخص‌های رتبه‌بندی کشورهاست . بر همین اساس ، سعی ما به عنوان  بزرگ ترین و مهم ترین اپراتور مخابراتی کشور این است که با تحولات پر شتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات پیش رفته و همپا با تحولات دیجیتال دنیا بتوانیم در عرصه دیجیتال نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم.

تمام کارکنان و مدیران در شرکت مخابرات ایران با اعتقاد به اين كه رشد و گسترش بسترهاي مخابراتي و ارتباطي در مقوله توسعه پايدار نقش زيربنايي دارد ، در مسيرهاي تازه و جديد گام نهاده و با اتكاي به توانمندي‌هاي داخلي و با تأسي از شعار سال ۱۳۹۸ كه از سوي مقام معظم رهبري “سال رونق تولید” نام گرفته، تا رسيدن به افق‌هاي روشن و با تلاش مضاعف همچنان پيشتاز خلق نوآوري‌هاي جديد خواهند بود .

ضمن تبريك فرا رسيدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومي به خانواده بزرگ مخابرات ،‌ اميد آن دارم كه با همت و عزم راسخ، شاهد فتح‌ قله‌هاي پيروزي و سربلندي در توسعه و استمرار خدمت خالصانه به مردم شريف کشورمان در سراسر میهن اسلامی باشيم .

                                                                                                      سیدمجید صدری

                                                                                           مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =