پیام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کارگر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به همین مناسبت ، ضمن تبریک این روز بزرگ به همه عزیزان همکار در مجموعه مخابرات ایران ، در پیامی اعلام می دارد :

در ایران ، همه عزیزانی که در هر لباس و جایگاهی نام بلندمرتبه کارگر بر پیشانی شان می درخشد ، نقشی سازنده در توسعه، رشد و بالندگی این سرزمین دارند . اندیشه ورزی ، هنر ، خلاقیت و پویایی تک تک این عزیزان می تواند ایران عزیزمان را تحت زعامت مقام معظم رهبری در جهان سرآمد و سربلند سازد .

کارکنان شرکت مخابرات ایران نیز بعد از خصوصی سازی ،زیر چتر قانون کار ، این نام و جایگاه ارزشمند را با افتخار به همراه دارند ومدیران این شرکت با این باور که سرمایه حقیقی شرکت مخابرات ایران از دل قشر کارگر متولد شده است ؛ وجود یکایک همکاران خود را ارج و غنیمت می شمارند و بر خود می بالند که در کنار گنجینه ای تکرار ناپذیر و ماندگار هستند که اعتبار مجموعه وزین مخابرات را هر روز اعتلا می بخشند .

بدیهی ست که تحقق آرمان های بزرگ شرکت ، با تلاش مجدانه و اندیشه های خلاق کارکنان میسر می شود و مشارکت و همکاری آن ها نقشی سازنده و ستون اصلی تولید و توسعه خدمات و لازمه حرکت و پویایی در شرکت است .
بی شک تمام همت مجموعه مدیران شرکت مخابرات ایران تلاش برای جلب رضایت مجموعه کارکنان شرکت است تا با تأمین به موقع و مناسب خواست و مطالبات ، مصداق بارز پاس داری از کرامت و حرمت کارکنان باشیم .

در پایان ، ضمن آرزوی موفقیت و کامیابی برای همه عزیزان ، اراده و همت یکایک کارکنان را در مسیر حفظ و ارتقاء برند و رسیدن به اهداف شرکت ارج می نهیم .

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + ده =