پیام نوروزی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران/ توسعه پایدار به منظور تحقق ارتباطی فراگیر

در بهار طبیعت که از باشکوه‌ترین جلوه‌های خداوند است؛ فصلی نو در زمین و ضمیر انسان آغاز می‌شود و خداوند با زنده کردن دوباره طبیعت قدرت بیکران خود را به رخ می‌کشد . بهار ، آنجا که روحی تازه در کالبد طبیعت بی‌جان دمیده می‌شود ؛ یادآور رستاخیز است تا بشر نیز امید و اراده زندگی دوباره را بعد از هر خزان و سرما و سختی بازیابد و از تحول درونی خود غافل نشود .
امسال ، دومین بهاری است که در کنار شما عزیزان هستم . خداوند را شاکرم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش و با همدلی و همراهی شما در خانواده بزرگ مخابرات و در راستای چشم‌انداز ، حفظ و ارتقاء جایگاه شرکت و رضایتمندی مشتریان ، ذینفعان و سهامداران گام‌هایی مؤثر برداشتیم .
در بخش‌های مختلف شرکت اقداماتی صورت گرفته که موجب تغییراتی مؤثر و کارآمد شده است .
در این مدت طبق همان رویکردی که از آغاز کار داشتیم ، توجه به کارکنان و سرمایه انسانی شرکت در اولویت امور قرار گرفت و تمام تلاش خود را در جهت تغییر و بهبود وضعیت کارکنان بخش‌های مختلف شرکت و همچنین بازنشستگان عزیز به کاربستیم .
ثبت لوگوی ۶۵ ساله برند شرکت مخابرات ایران از جمله اقداماتی بود که امسال در حوزه ارتباطات شرکت به انجام رسید .
تفکیک کامل ترافیک در سراسر کشور، تحقق ظرفیت ۵۵ ترابیت بر ثانیه در شبکه انتقال ، رسیدن به ۹۷ درصد حداقل شاخص کیفیت شبکه و تحقق سهم ۲۵ درصدی ترافیک داخلی از اقدامات حوزه شبکه شرکت بوده است. در حوزه فناوری اطلاعات نیز، CRM ثابت و FTTH در کل کشور با راهکار بومی یکپارچه و متمرکز شد . 
بهبود شاخص های راهبردی ، طراحی و پیاده‌سازی نظام جامع مدیریت عملکرد ، توسعه داشبوردهای موردنیاز پایش مناطق و حوزه ستادی و تدوین برنامه سال ۹۷ مناطق از جمله اقدامات حوزه راهبرد در سال گذشته بوده است .
در حوزه مالی پرداخت بدهی‌های معوق ، مدیریت درست وصول مطالبات از سازمان‌ها و نهادها و طراحی فرمت یکپارچه و جامع قراردادها و شناسایی و مدیریت یکپارچه دارایی در سطح کشور صورت گرفت .
تخلیه قانونی خطوط و ظرفیت‌سازی ، افزایش جذب مشتری، طراحی و اجرای کمپین‌ها و افزایش تنوع خدمات و محصولات و بهبود شاخص‌های کیفیت سرویس نیز از اقدامات مطرح در حوزه مشتریان و تجاری شرکت بوده است .
این‌ها تنها بخشی از اقدامات و دستاوردهای یک سال گذشته شرکت مخابرات ایران بوده که با همت و تلاش و همراهی شما عزیزان صورت گرفته است و در تمام این مدت با توجه به سیاست درهای باز پذیرای نظرات و انتقادات همکاران بودیم .
امیدوارم سال جدید را نیز باهمت و سخت‌کوشی مضاعف و روحیه‌ای شاداب‌تر در کنار هم آغاز کنیم و با گام‌های مؤثر و مفید و خیرخواهانه برای یکدیگر در درون سازمان و ارائه خدمات بهتر برای مشتریان در بیرون سازمان موجبات توسعه پایدار و پیشرفت روزافزون را برای خود و شرکتمان فراهم آوریم .
بکوشیم از قافله بهار عقب نمانیم و درس دگرگونی برای بهتر شدن و شکوفایی و طراوت بیاموزی . سالی سرشار از سلامتی ، سربلندی و کامیابی را برای همه شما عزیزان از ایزد منان آرزو دارم .
سید مجید صدری

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =