کمپین “رنگین نت” شرکت مخابرات ایران با طرح‌های سفارشی‌سازی شده برای مشتریان

کمپین رنگین نت شرکت مخابرات ایران با سرویس‌های مبتنی برافزایش سرعت، مودم دار، اقتصادی و همچنین سرویس‌های زمان‌دار که طبق خواست مشتریان با سلایق مختلف طراحی‌شده ، در حال اجرا است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران ، طرح‌های کمپین رنگین نت شامل بسته‌های سرشار ، سحرخیز ، شب‌نشین ، روستایی در حجم‌ها و سرعت‌های مختلف در اختیار تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران قرارگرفته است .
سرویس‌های “اقتصادی” این کمپین در قراردادهای سه ، شش و دوازده‌ماهه تنظیم‌شده و بیشتر برای مشتریانی که مصرف اینترنت کمتری نسبت به مشتریان دیگر دارند طراحی‌شده و باقیمت مناسب و به‌صرفه در اختیار این نوع از مشتریان قرار می‌گیرد .
بر اساس این گزارش در دیگر طرح‌های کمپین رنگین نت علاوه بر حجم و سرعت اختصاص‌یافته ، امتیازهای ویژه‌ای نیز برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است ؛ به‌نحوی‌که دربسته‌هایی با عنوان “سحرخیز”، ترافیک خاص بین ساعت ۵ تا ۱۱ صبح در سرعت‌های مختلف از ۲ تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه و تا حجم ۸۰ گیگابایت عادی و ۲۵۰ گیگابایت در ساعات خاص به‌صورت ماهانه قابل‌استفاده برای مشتریان می‌باشد .
همچنین در سرویس “سرشار “، با استفاده از تخصیص حجم قابل‌توجهی از ترافیک در ساعات خاص ، حجم قابل‌توجه و بیشتری نسبت به سرویس‌های استاندارد برای مشتریان لحاظ شده است تا نیاز مشتریان پرمصرف را با حداکثر سرعت و حجم ممکن فراهم شود .
سرویس شب‌نشین نیز مشابه سرویس‌های سحرخیز ، با تغییر ساعت خاص مصرف از صبحگاه به شب‌هنگام     (۲ تا ۷ صبح) تعریف‌شده است .
بر اساس این گزارش در این کمپین سرویس‌هایی با مودم رایگان با مدت قرارداد ۲۴ ماهه ارائه‌شده که قابل‌عرضه برای مشتریان جدید اینترنت شرکت مخابرات ایران است .
طرح‌های مختلف رنگین نت با توجه به تحقیقات صورت گرفته در مبحث نیازسنجی بازار و لزوم طراحی کمپین‌های اینترنتی برای انواع مشتریان شرکت ، طراحی و به‌صورت سفارشی‌سازی شده در اختیار مشتریان شرکت مخابرات ایران قرارگرفته است .
گفتنی است مشتریان می‌توانند برای دریافت جزئیات بیشتر و موردنیاز خود در مورد کمپین رنگین نت به وب‌سایت شرکت مخابرات ایران به نشانیwww.tci.ir مراجعه و یا با سامانه ۲۰۲۰ مربوط به فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران تماس حاصل نمایند .

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =