مدیرعامل شرکت مخابرات ایران : اولویت شرکت استفاده از فناوری های لبه در تمام ابعاد سازمانی و عملیاتی است .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بـــــا تأکید بر استفاده از فناوری های لبه در تمام ابعاد سازمانی و عملیاتی گفت : هم افزایی و استفاده مشترک از منابع به منظور خودکفایی در صنعت مخابرات ، از اولویت های اصلی فعالیت مجموعه مخابرات است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید صدری در مجمع عمومی سال ۱۳۹۷ شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام مطالب فوق افزود : به منظور تحقق اهداف یاد شده، ارتباط با سندیکا، اتحادیه، شرکت های دانش بنیان و تولید کننده های داخلی مدنظر است .

مدیر عامل شرکت با ارائه گزارشی از عملکرد سال ۹۶ شرکت مخابرات ایران گفت : با گام گذاشتن در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی به دنبال سود آوری برای تمام ذی نفعان هستیم .

وی با نگاهی به دستاوردهای تجاری شرکت در سال ۱۳۹۶ گفت : توسعه بازار، توسعه سرویس های باندل ، تحول در شبکه و فناوری اطلاعات و افزایش بهره وری در مدل عملیاتی از مهم ترین اولویت های تجاری شرکت است .

سید مجید صدری خاطرنشان کرد : با تمرکز بر توسعه باند پهن ثابت و موبایل ، شصت درصد بازار اینترنت کشور را در اختیار داریم و در ضریب نفوذ تلفن ثابت از ۳۹ به ۴۲ درصد رسیده ایم .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تأکید بر وجود نگاه تجاری به سرویس FTTH گفت : امسال حداقل سیصد هزار مشترک به سرویس فیبرنوری شرکت اضافه خواهد شد ، در حالی که تعداد پورت پرسرعت ADSL به ۵/۵ میلیون پورت بالغ شده است .

وی توسعه پورتال و خدمات غیرحضوری، ساده سازی فرایندهای ارائه خدمات به مشتریان ، افزایش کانال های پرداخت ، ساماندهی مراکز تماس و بهبود نیم درصدی در شاخص NPS را از مهمترین دستاوردهای شرکت در حوزه مشتریان عنوان کرد .

مهندس سید مجید صدری با تأکید مجدد بر توجه به سرمایه انسانی به عنوان بزرگ ترین پیشران توسعه شرکت افزود : تدوین نقشه راه آموزشی ، توجه بیشتر به نیازها و خواسته های سرمایه انسانی و پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد کارکنان همسو با راهبرد شرکت ، از اولویت های منابع انسانی است .

وی حمایت از تولیدکنندگان داخلی ، توسعه خدمات و اکوسیستم محتوا و همکاری با شرکت های FCP را از مهم ترین برنامه های شرکت در سال ۱۳۹۷ عنوان کرد .

 

نظر شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهار =