اخبار بازنشستگان

 

نشست تیر ماه مهندس همت زاده با اعضاء کانون بازنشستگان

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز، در این دیدار در خصوص مشکلات و مسائل همکاران بازنشسته و امور رفاهی آنان مذاکراتی انجام شد ، همچنین مقرر گردید جهت روز بازنشستگان در سال ۹۸ برنامه ریزی صورت گیرد .

 

 

گلگشت کانون بازنشستگان به مقصد آذربایجان شرقی (خرداد ۹۸)

 

به درخواست کانون بازنشستگان و موافقت و مساعدت مدیریت محترم منطقه و همکاری اداره امور رفاهی ، گلگشت کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز به مقصد استان آذربایجان شرقی انجام شد .

در این گلگشت همکاران بازنشسته از اماکن تفریحی ایل گلی ، موزه ، بازار و مراکز خرید ،مقبرة الشعراء و روستای صخره ای کندوان بازدید کرده و با آداب و رسوم این خطه آشنا شدند .

 

 

 

 

نشست دی ماه مهندس همت زاده با اعضاء کانون بازنشستگان

 این دیدار با محوریت بررسی مشکلات و مسائل همکاران بازنشسته در دفترمدیر منطقه برگزار شد .

  

نشست آذر ماه مدیر مخابرات منطقه البرز با اعضاء کانون بازنشستگان

در این دیدار صمیمی که در محل دفتر مدیر منطقه برگزار شد ، اعضاء کانون ضمن تشکر از حسن توجه مهندس همت زاده به بازنشستگان  و مشکلاتشان خواستار تداوم این جلسات شدند . همچنین با توجه به ارائه برنامه پیشنهادی سال ۹۸ کانون ، مقرر شد بررسیهای لازم برابر سیاستهای شرکت در خصوص برنامه و بودجه سال آینده صورت پذیرد .  

 

گلگشت همکاران بازنشسته به مقصد اصفهان

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز ، سومین گلگشت همکاران بازنشسته طبق پیشنهاد کانون بازنشستگان و با موافقت مدیریت منطقه و همکاری اداره امور رفاهی به مقصد شهر اصفهان برگزار شد .

در این سفر همکاران بازنشسته و اعضاء خانواده ضمن بازدید از جاذبه های گردشگری شهر اصفهان از آبگرم محلات و گلخانه های این شهرستان نیز بازدید کردند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افتخارآفرینی فرزند همکار بازنشسته مخابرات منطقه البرز در مسابقات پارا آسیائی جاکارتا

به همت اداره روابط عمومی و کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز طی مراسمی ، از الناز دارابیان فرزند همکار بازنشسته بشیر دارابیان که مدال طلای مسابقات پرتاب دیسک پارا آسیائی جاکارتا را بدست آورده ،  توسط مهندس همت زاده مدیرمنطقه تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

 

مراسم تکریم کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه البرز درآستانه ۲۵ ذی الحجه روزتکریم خانواده و بازنشستگان مراسم بزرگداشتی به همت کانون بازنشستگان مخابرات منطقه باشرکت جمع کثیری از اعضاء کانون درسالن همایش شهید رشیدی برگزار گردید .

دراین مراسم پرشور پس از تلاوت آیاتی از قران مجید و برپایی سرود پرافتخار ایران و سرود مخابرات ، مدنی رییس کانون ، ضمن تبریک این روز مقدم مدعوین را گرامی داشت .

در ادامه کاشانی مدیرعامل انجمن مروج سلامت ، بهداشت و تغذیه استان البرز مطالبی پیرامون بهداشت و سلامت سالمندان ارائه داد ، سپس خانم رضاخانی از اعضای هیئت مدیره کانون گزارشی اجمالی در خصوص فعالیتها و دستاوردها ی کانون بیان نمود .

همچنین گروه هنری ناشنوایان (آوای دستان) به اجرای چند نمایش پرداخت و مورد استقبال وتشویق حضار قرار گرفت ، ضمنا کانون بازنشستگان به ده نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا کرد .

این برنامه با اجرای موسیقی زنده ونمایش طنز به پایان رسید .

شایان ذکر است دراین مراسم دکتر کولیوند نماینده محترم مردم شریف شهرستان کرج ، مهندس همت زاده مدیر مخابرات منطقه البرز ، دکتر اسداللهی مدیرکل ارتباطات تلفن همراه ، سرهنگ اسمی خانی فرماندهی حوزه هفت شهید همت و تعدادی از مدیران و روسای ادارات نیز حضور داشتند .

 

 

 

پرداخت معوقات مناسبتی بازنشستگان با پیشنهاد مدیرعامل به تصویب هیأت مدیره رسید

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل با پیشنهاد مهندس سیدمجید صدری و تصویب هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران و با هدف ایجاد توازن و تعادل در دریافتی های همکاران بازنشسته شرکت ، میزان هدایای مناسبتی سال ۹۷ تعیین شد .

مهندس سید مجید صدری در این باره گفت” این اقدام با توجه به مفاد فصل های ۴ و ۷ آیین نامه استخدامی ، پرسنلی و حقوق و دستمزد شرکت صورت گرفت .”

هدیه روز جهانی ارتباطات ، روز کارگر، هزینه سبد کالای ماه رمضان ، اعیاد شعبانیه ، ولادت پیامبر اکرم(ص)، حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه مناسبت هایی است که هدایای آن همزمان با حقوق مرداد ماه به همکاران بازنشسته پرداخت می شود .

 

 

            برگزاری گلگشت خانوادگی توسط کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز

به گزارش کانون بازنشستگان مخابرات منطقه البرز دومین گلگشت خانوادگی ویژه همکاران بازنشسته به مدت دو روز به مقصد زنجان برگزار شد . 

این برنامه با هماهنگی اداره امور رفاهی و اداره رفاه استان زنجان انجام شد و با توجه به برنامه ریزیهای انجام گرفته از راهنمای بومی و آشنا به منطقه جهت معرفی آثار باستانی استفاده شد .

 

 

ملاقات رییس و اعضا هیئت مدیره کانون بازنشستگان با مدیرمنطقه

جلسه ای با حضور مهندس همت زاده مدیر منطقه ، ابراهیمی معاونت امور مالی ، حسینی رییس اداره روابط عمومی ، مدنی رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان و اعضاء هیئت مدیره در دفتر مدیریت منطقه تشکیل گردید .

در این جلسه رییس و اعضاء هیئت مدیره ضمن ارائه گزارش کار کانون در سال ۹۶ به طرح مشکلات و ارائه پیشنهاد جهت رفع آنها پرداختند .

در پایان جلسه مهندس همت زاده با تاکید بر مقام و منزلت والای بازنشستگان اعلام کرد ، در جهت رفع مشکلات و موانع بر سر راه اهداف کانون همکاری لازم را خواهد نمود  .

 

 

                          

جشن روز مادر همکاران بازنشسته

 

هم زمان با خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا (س )مراسم جشنی در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۹ با حضور بانوان همکار بازنشسته و مستمری بگیر عضو کانون با سخنرانی دکتر عزیزی در سالن کنفرانس ساختمان فنی برگزار شد و در پایان نیز به رسم قدردانی هدایایی به حاضرین اعطا گردید.

 

روز زن در کانون بازنشستگان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۴