ارتباط مستقیم با اداره حراست مخابرات منطقه البرز

به ستاد خبری اداره حراست مخابرات منطقه البرز خوش آمدید .

این ستاد آماده دریافت اخبار و گزارشات شما عزیزان در رابطه با موضوعات اقتصادی، سیاسی، امنیتی ، اداری ، اجتماعی ، فرهنگی و … در رابطه با مجموعه  مخابرات منطقه البرز و مراکز مخابراتی تابعه می باشد .

شما می توانید به یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

۱. ارتباط از طریق مرکز پیام ستاد خبری با شماره تلفن ۳۴۶۰۱۱۱۱ به صورت شبانه روزی

۲. ارتباط از طریق ارسال نامه الکترنیکی به آدرس :

۳. صندوق صوتی ۲۰۲۱

۴. نمابر شبانه روزی ۰۲۶۳۲۵۷۵۰۱۱

۵. ارتباط حضوری و ملاقات با مدیران و کارشناسان دفتر حراست

۶. ارتباط از طریق آدرس پستی: کرج، میدان طالقانی، شهرک اداری حسن آباد، خیابان فرهنگ، مخابرات منطقه البرز، طبقه سوم، اداره حراست، کدپستی ۷۹۴۵۹-۳۱۴۹۷

۷. ارسال پیام از طریق فرم زیر:

ارتباط با اداره حراست

** اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهند ماند.

پیام های حفاظتی

• مشترک گرامی! در صورت بروز هرگونه سرقت و تخریب اموال مخابراتی ، سریعا و بدون فوت وقت با شماره  ۳۴۶۰۱۱۱۱ تماس حاصل فرمایید .

• مشترک گرامی! آیا می دانید درصد بالایی از سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی که منجر به قطع تلفن گردیده با پوشش جعلی کارکنان و پیمانکاران مخابرات انجام می گیرد؟ خواهشمند است موارد مشوک را سریعا و بدون فوت وقت به شماره ۳۴۶۰۱۱۱۱ اطلاع دهید .

• مشترک گرامی! لطفا از موارد مشکوک به سرقت و تخریب تصویربرداری نموده و به ستادخبری دفتر حراست به شماره ۳۴۶۰۱۱۱۱  اطلاع دهید تا پیگیری لازم انجام پذیرد .

• مشترک گرامی! هرگز به افرادی که خود را مامور مخابرات معرفی نموده و درخواست غیر متعارف دارند اعتماد ننمایید، مامورین مخابرات دارای کارت شناسایی عکس دار معتبر با هلوگرام دفتر حراست مخابرات استان البرز و لباس متحدالشکل می باشند.

• مشترک گرامی! آیا می دانید مامورین مخابرات مجاز به دریافت هیچگونه وجهی نمی باشند؟